Maraş Hurda Fiyatları

  • Home
  • Maraş Hurda Fiyatları
Shape1
Shape2
Maraş Hurda Fiyatları

Maraş Hurda Fiyatları

Son günlerde hurda fiyatları sürekli değişmekte olup artış içerisindedir. Ceren metal hurdacılık firması olarak beyaz eşya hurdası, kağıt ve krom hurdası gibi birçok geri dönüştürülebilir hurda çesidi için güncel fiyatlar vermekteyiz.  Maraş hurda fiyatları arasında yüksek fiyat garantisi ve müşteri memnuniyeti sunmaktayız.

Hurdalar geri dönüşümü ülkemiz için önemli işlerden biridir. Hem ekonomik anlamda hem de ülkemizin çevresi adına hurda malzemelerini güncel fiyattan almaktayız.

Maraş Hurda Fiyatları Ne Kadar?

Hurda hizmeti sektöründe 2023 güncel hurda fiyatları, pek çok faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Özellikle piyasadaki arz-talep dengesi, global ekonomik koşullar ve yerel piyasa dinamikleri, hurda metallerin değerini belirleyen ana unsurlardır.

Ceren metal hurda fiyatları için sabit rakam yoktur. Ağırlıklarına ve miktarına göre de değerlendirilmektedir. Hurdanın işlenip işlenmemiş olması da hurdanın fiyatı üzerinde belirleyici bir faktördür.  Fiyatlar günlük değişmekle birlikte güncel fiyatlar için 0530 696 36 70 numaralı telefondan bizlere ulaşmanız gerekmektedir.

Ceren Metale Hurda Satmak

Kahramanmaraş’ın her ilçesinde haftanın her günü ve her saatinde hurda alımı yapmaktayız. Hurda satışı güvenilirlik ilkesine göre gerçekleştirildiğinden sizlerin gelemediğiniz durumlarda görüntülü arama sağlayarak ücreti hesap numaranıza göndermekteyiz. Ürünleriniz geri dönüşüme uygun ise alımını yapmaktayız.

Eğer hurdalarınız belirli bir ağırlığın üzerindeyse biz gelip hurdaları alıp sonrasında geri dönüşüme kazandırmaktayız. Kahramanmaraş bakır hurdası ve sarı hurdadan tüm hurdaların fiyatlarını da en doğru şekilde hurdanın değerine göre belirlemekteyiz.

Geri Dönüştürülebilir Hurdalar

Geri dönüşüm merkezi olan Ceren metale sattığınız hurdalar ile hem kendi ekonominize hem de çevreye katkı sağlarsınız. Geri dönüştürülen hurdalarla enerji tasarrufu sağlanırken üretilen malzemeler endüstri başta olmak üzere birçok sektörde kullanılmaktadır. Çevre atık miktarı da azalmaktadır.