Ceren Metal

Shape1
Shape2
Ceren Metal

 Ceren Metal

Ceren metal, krom hurdası ve nikel hurdası gibi farklı nitelikteki geri dönüştürülebilir hurdaları satın alarak hurdaları geri dönüşüme kazandırır. Hurdaları depolarında toplayarak ve geri kazanılması için uygun tesislere taşır. Yıllardır profesyonel bir şekilde Kahramanmaraş ve ilçelerinde değerinde fiyatlarla hurda alımı yapmaktadır.

Ceren Metal ile Müşteri Memnuniyeti

Ceren metal hurdacılık firması olarak sizlerin yaptığımız ticaretten memnuniyetiniz bizim için önceliktir.  Bu sebeple de birçok faktöre göre sizlere hurdanızın değerine göre olabilecek doğru fiyatı veriyoruz. Hurda teslimat ve alım satım işlemlerini şeffaf bir şekilde gerçekleştirmek için de gerekli özeni göstermekteyiz. Geri dönüştürülebilir malzemelerin tekrar kullanılmasını sağladığından da müşterilerin çevreye de olumlu katkılar sağlamasına aracılık etmiş olur.

Firma İşleyişi Nasıl?

Ceren metal hurdacılık firması, geri dönüşüme uygun her türlü hurdayı değerinde satın almaktadır. Hurdalarınız belirli bir kilo üzerinde ise hurdalarınızı biz gelip yerinde alıyoruz. Güvenilirlik ilkesi bağlamında ise sizin gelmemeniz durumunda sizleri görüntülü arayarak hesap numaranıza ödeme yapıyoruz.

Ceren metal haftanın her günü ve her saati aktif alım gerçekleştirdiğinden günün her saati görevlilerimiz firmamızda yer almaktadır. Hurda fiyatları için sabit bir fiyat olmamakla birlikte birçok değişkene göre farklılık göstermektedir. Ceren metali diğer hurdacılık firmalarından ayıran şey sizleri temin ettiğimiz yüksek fiyatlardır. Kalıcı müşteri ilişkileri hedeflediğimizden de memnuniyetiniz önceliğimizdir.

Geri Dönüşüm Merkezi: Ceren Metal

Ceren metal aldığı hurdaları geri dönüştürerek çevre koruma çabalarına büyük bir katkı sağlamaktadır.  Geri dönüştürülebilir malzemelerin tekrar kullanılması ve doğal kaynakların korunmasına yardımcı olur. Geri dönüştürülebilir hurdalar sayesinde çevreye atıkların atılmasının önüne de geçmektedir.  Ceren metal hurdacılık firması bir geri dönüşüm merkezi olarak Kahramanmaraş’ta çevreci bir anlayışla müşterileri ile ilişkilerini sürdürmeye devam etmektedir.