K.Maraş Hurda firmaları

  • Home
  • K.Maraş Hurda firmaları
Shape1
Shape2
K.Maraş Hurda firmaları

Kahramanmaraş Hurdacılar

Ceren Metal, Kahramanmaraş hurdacılar arasında hurdalarınızı ucuza değil de değerinde satabileceğiniz bir firmadır. Belirli değişkenlere göre belirlenen fiyatlar ve hurdaların geri dönüşümüyle birlikte müşteri memnuniyetini en üstte tutmaktadır. 7/24 hizmet anlayışı ile firmamızda her daim görevliler bulunduğundan hurda satışını her daim yapabilmek mümkündür.

Kahramanmaraş Hurdacılar Arasında Yüksek Fiyat İle Ceren Metal

“Hurdalarınızı değerinde alıyoruz.” mottosu ile çıktığımız bu yolda yüksek fiyat hurda önceliğimizdir ve müşteri memnuniyeti ilkemizdir. Sadece Kahramanmaraş merkez değil tüm ilçelerinde aktif alım yapan Ceren metalin, hem bireysel hem de kurumsal müşterileri vardır. Bu sebeple aynı zamanda toplu hurda alımı da yapmaktadır. Hurda fiyatları için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Her Satın Alınan Hurda İle Çevreye Bir Katkı

Ceren metal her türlü hurda ve geri dönüşüme giren hurdaları değerinde fiyatlarla satın almaktadır. Bu sebeple Ceren metalden fiyat almadan hurdalarınızı satmayın. Ceren Metal hurdalarınızı alarak doğal kaynakların korunmasına ve enerji tasarrufuna katkıda bulunulur. Bu hurdaların arasında alüminyum ve araç hurdasından sarı ve nikel hurdaya kadar birçok hurda çeşidi bulunmaktadır.

Maraş Hurda Fiyatları

Ceren metal hurdalarınızı değerinde olabilecek en yüksek fiyatlarla almakla birlikte fiyatlar birçok değişkene göre değişmektedir.  Hurda fiyatları için sabit bir rakam yoktur. Ülkedeki hurda demir fabrikalarının belirlediği fiyatlar, güncel borsa fiyatlarına göre belirlenmektedir. Fiyatlar gündelik olarak değişmekle birlikte bölgeye göre de değişiklik gösterebilmektedir.

Piyasa koşulları ve hurdanın işlenip işlenmemiş olması da fiyatın belirlenmesi için önemli faktörlerdir. Ceren metal güncel fiyatlarını paylaşmakta ve en yüksekten fiyat vermektedir. Böylece hurda satarak geri dönüşüme katkı sağlarken aynı zamanda ekonominize de katkı sağlarsınız. Yine de en doğru en güncel hurda ücretleri için bizlerle iletişime geçin.