Kahramanmaraş hurdacılar

  • Home
  • Kahramanmaraş hurdacılar
Shape1
Shape2
Kahramanmaraş hurdacılar

Kahramanmaraş Hurda Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Kahramanmaraş hurdacılar Hurda fiyatlarını belirlerken  birçok faktör bulunmaktadır. Her hurdanın güncel borsa fiyatı var ve tüm hurdacılar taban olarak bu fiyatları baz almaktadır. Tüm hurdacılar ve geri dönüşüm merkezleri aynı borsadan fiyat alsa dahi Kahramanmaraş hurdacıları ve diğer hurdacılar aynı fiyatı vermiyor.

Hurda fiyatı için bir sabit yoktur. Ülkedeki hurda demir fabrikalarının belirlediği fiyatlar, güncel borsa fiyatlarına göre belirlenmektedir. Talep ne kadar yüksek ise fiyatlarda doğru orantıda yükselecektir. Özetle hurda fiyatlarını belirlerken arz ve talep ana faktördür. Devamında da ülkenin ekonomik yapısı, sektör içerisindeki

Neden her Hurdacı Aynı Fiyatı Veremez?

İnsanların hurdacılardan korkması ve hurdacılardan mutsuz olmasının en büyük sebebi İSKONTO! Örneğin : Bir çok hurdacı sizden aldığı hurdanın içerisin de x gereksiz malzeme var gibi söylemler ile 100 kg gelen hurdanızı 75 kg düşürür.  Taban alış fiyatının da eklendiği düşünülürse aslında sizden 40 kg iskonto uygulamış olur.

60 kg hurdayı % kar koyup üzerine sizden kestiği 40 kg eklediği zaman her hurdacı aynı fiyatı veremez sözünün doruluğu ortaya çıkıyor.

Ceren Metal hurdacılık olarak sitemizin her bölgesine “Müşteri memnuniyeti” yazmamız bu yüzdendir. Kahramanmaraş hurda fiyatları araştırma yaparken bu hususa önem vermenizi rica ediyoruz. Ceren Metal şeffaflık ve dürüstlük ilkesine dayalı bir ticaret yapmaktadır.